za horyzontem
Quiliing,scrapbooking, cardmaking, handmade
Etykiety
bajki
(5)
cernit
(1)
chrzest
(2)
cytaty
(7)
fascynacje
(1)
moje prace
(3)
ogłoszenia drobne w wielkiej sprawie
(1)
pergamano
(4)
pierwsza komunia św.
(2)
quilling
(19)
słów kilka o filmie
(1)
ślub
(9)
urodziny
(5)
warsztaty
(1)
widok z okna
(2)
znalezione cuda
(2)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
ślub
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
ślub
.
Pokaż wszystkie posty
wtorek, 25 sierpnia 2015
kolejna odsłona :)
dawno nie było muzyki dzisiaj coś specjalnego
https://www.youtube.com/watch?v=xwcbiveQ6FA&feature=youtu.be
środa, 10 września 2014
wrzesień jesień...
śluby, chrzciny i rocznice
poniedziałek, 30 września 2013
Kolejny ślub na różowo
Krówki na ślubnym kobiercu:)))
Kiedyś mówiono:"słowo się rzekło kobyłka u płotu",dzisiaj zaktualizować możemy to przysłowie i powiedzieć:"słowo się rzekło i krówki u płotu."
Dziękuję Kasi za wycięcie mi elementów z których powstała ta kartka .
poniedziałek, 26 sierpnia 2013
Jeden ślub w trzech odsłonach ...
Raz na różowo ze złotymi akcentami
Raz w pastelowych kolorach ...
I na koniec w miętowo -różowej tonacji z dodatkiem srebra
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)