Etykiety
- bajki (5)
- cernit (1)
- chrzest (2)
- cytaty (7)
- fascynacje (1)
- moje prace (3)
- ogłoszenia drobne w wielkiej sprawie (1)
- pergamano (4)
- pierwsza komunia św. (2)
- quilling (19)
- słów kilka o filmie (1)
- ślub (9)
- urodziny (5)
- warsztaty (1)
- widok z okna (2)
- znalezione cuda (2)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą cytaty. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą cytaty. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 10 sierpnia 2014
kilka słów i kilka wierszy...
Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna ręka nam je przekreśla. Nie mamy wtedy żadnego wyboru. Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś, jak potrafimy być nimi jutro?
Wykorzystaj ten dzień dzisiejszy. Obiema rękoma obejmij go. Przyjmij ochoczo, co niesie ze sobą: światło, powietrze i życie, jego uśmiech, płacz, i cały cud tego dnia. Wyjdź mu naprzeciw.
[Phil Bosmans]
środa, 25 grudnia 2013
piątek, 27 września 2013
środa, 14 sierpnia 2013
czwartek, 16 maja 2013
Podziwiam świat ... kocham życie ... szanuję ludzi ...
Prosiłem Pana Boga o siłę, aby triumfować,
On dał mi słabość, abym nauczył się smaku rzeczy małych.
Prosiłem Go o zdrowie, aby robić rzeczy duże,
On dał mi chorobę, abym robił rzeczy lepsze...
Prosiłem Go o bogactwo, aby być szczęśliwym,
On dał mi ubóstwo, abym był wrażliwym...
Prosiłem Go o moc, aby ludzie liczyli na mnie,
On dał mi słabość, abym potrzebował tylko Boga...
Prosiłem go o towarzystwo, aby nie być samemu,
On dał mi serce udolne kochać wszystkich braci...
Prosiłem go o wszystko, aby cieszyć się życiem,
On dał mi życie, aby cieszyć się wszystkim.
środa, 1 maja 2013
Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.
— Vincent van Gogh
"Jeśli coś kochasz, puść to wolno. Jeśli wróci - jest twoje. Jeśli nie - nigdy twoje nie było."
http://www.youtube.com/watch?v=yzj__n4QHpU
— Vincent van Gogh
"Jeśli coś kochasz, puść to wolno. Jeśli wróci - jest twoje. Jeśli nie - nigdy twoje nie było."
http://www.youtube.com/watch?v=yzj__n4QHpU
Subskrybuj:
Posty (Atom)



