Drobne ogłoszenie w wielkiej sprawie.
Po długiej nieobecności bardzo serdecznie i ciepło zapraszamy na warsztaty w Bibliotece tych,którzy jeszcze u nas nie byli,tych którzy niecierpliwie wyglądali jednym słowem Wszystkich.Kasia -Kasiuleńka wszystko zorganizowała, a ja już tylko zapraszam w imieniu Biblioteki, Kasi i własnym.
Nie zapomnijcie o dobrych humorkach i serdeczności to najcenniejsze co możemy podarować sobie wzajemnie.
"Być może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze."
Jan Paul Sartre
Tutaj znajdziecie wszystkie szczegóły:
http://krainazofii.blogspot.com/2013/11/wrasztaty.html?spref=fb
A tutaj jak to drzewiej bywało posłuchacie ;)
http://www.youtube.com/user/arthousemovies?feature=watch