Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.
— Vincent van Gogh
"Jeśli coś kochasz, puść to wolno. Jeśli wróci - jest twoje. Jeśli nie - nigdy twoje nie było."
Co takiego kryje się za horyzontem kiedy gasną ostatnie promyki słońca.Tam mieszkają wszystkie ludzkie tęsknoty,wszystkie nasze pragnienia tam wędruje niespokojne ludzkie serce....